Cayman Islands

Görünüm listeleri

Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Cayman Islands

Cayman Adaları Satılık Emlak

Cayman Adaları denizaşırı bir İngiliz bölgesi ve Karayip Denizi'nin batı kesiminde yer almaktadır. Üç adadan oluşurlar. En büyüğü olan Grand Cayman, şnorkelli yüzme ve tüplü dalış için sahil beldeleri ve çok sayıda yer ile ünlüdür. Cayman Brac, açık deniz balıkçılığı gezileri için popüler bir başlangıç ​​noktasıdır. Son olarak, en küçük ada olan Little Cayman, nesli tehlike altında olan iguanalardan kırmızı ayaklı şahinler gibi deniz kuşlarına kadar zengin bir faunaya ev sahipliği yapıyor.

Bu, aynı zamanda, mülk sahibi olmak ve Cayman Adaları'ndaki satılık mülkleri aramak için ideal bir yerdir.

Cayman Adaları'nda yıllık mülk, gelir vergisi veya kurumlar vergisi veya sermaye kazancı olmadan Cayman Adaları'nda satılık bir mülk satın almak kesinlikle dikkate değerdir. Dahası, bu kadar güçlü bir kiralama piyasası ile akıllı bir yatırım da yaratabilir. Burada bir yatırım yapma avantajı, Cayman Adası, evler, villalar, stüdyo daireler ve apartmanlarda satılık çeşitli mülklerin herhangi bir alıcı için uygun olmasıdır.

Arazi, Cayman Adaları'nda sağlam bir yatırım olmaya devam ediyor, bu nedenle bu Cayman Adaları'nda satılık bir mülk satın almak için iyi bir dönem. Kristal Liman, CI Yat Kulübü ve Patrick adası gibi alanlarda son yıllarda satılan lotların hacminde önemli bir artış olmuştur.

Cayman Adaları'nda satılık mülkler arıyorsanız, çok çeşitli mimari stiller ve büyük bir fiyat noktası yelpazesi bulacaksınız.

Gelişme Seven Mile Beach bölgesinde aktif olmasına rağmen, George Town pek çok gelişme görmedi. Hükümet, tarihi dönüm noktaları ve yaya caddeleri etrafında sermayeye değer veren alanları canlandırmayı amaçlayacağına söz verdi, ancak daha somut bir plan için sabırsızlanıyoruz.

  •  
    Hepsini alın ve Cayman'a gidin: emlak yatırımı kazanmak için bir rehber!

    Dünyanın birçok yerinde ani bir dokunuşla, hiç şüphesiz en fazla istenen sıcaklıktır. Belki bütün yıl ... Ayrıca dünyanın en etkileyici yerlerinden birinde nasıl iyi bir yatırım yapılacağını bulma arzusu varsa, mini kılavuzumuzu takip edin. Bugün size Kayman'da bir mülk satın almanız için tüm ya ...

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 6920

Satilik Malikane, Cayman Islands, George Town, George Town, C/

Reserved negotiation
Satilik
Malikane

170 m²
SOLARES, Kentsel, Baytoa yolunda, Hispanoamericana Ave'nin yanında, ya da 170 milyon ve üzeri bir sürü, kurulu tüm servislerle, TITLES mevcut,% 30 baş...
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB